ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یکی از موضوعاتی که با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود مبارزه با پدیده قاچاق است که در همین راستا امسال شاهد انهدام ۲۸ باند قاچاق و کشف ۱۸۳ میلیارد تومان کالا در این حوزه بوده ایم. سردار “علی اکبر جاویدان” در جریان سفر به قصرشیرین و بازدید […]

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یکی از موضوعاتی که با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود مبارزه با پدیده قاچاق است که در همین راستا امسال شاهد انهدام ۲۸ باند قاچاق و کشف ۱۸۳ میلیارد تومان کالا در این حوزه بوده ایم.

سردار “علی اکبر جاویدان” در جریان سفر به قصرشیرین و بازدید از پلیس امنیت اقتصادی مستقر در مرز پرویزخان اظهار داشت: امنیت لازمه توسعه، پیشرفت و تحولاتی است که یک جامعه را به سمت موفقیت رهنمون می سازد.

وی افزود: اگر امنیت نباشد توسعه، عمران و آبادانی نیز نخواهد بود، کما اینکه می بینیم در کشورهایی که امنیت بالایی وجود دارد رشد اقتصادی خوبی نیز وجود دارد و جزو توسعه یافته ترین کشورها به حساب می آیند.

 جاویدان ادامه داد: در این میان امنیت اقتصادی همواره مدنظر جوامع توسعه یافته قرار داشته و برای حفظ و ارتقاء آن می کوشند، از همین رو نیروی انتظامی هم با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی تلاش کرده تا امنیت لازم را در این حوزه ایجاد و شرایط بهتری رقم بزند.  

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، مبارزه با پدیده مخرب قاچاق را از مهمترین وظایف پلیس امنیت اقتصادی برشمرد و گفت: این پدیده آثار سوء فراوانی در ناامن کردن وضعیت اقتصادی جوامع دارد که باید قاطعانه جلوی آن ایستاد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه پس از راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی شرایط بهتری در مبارزه با پدیده قاچاق شاهد بوده ایم و فضا برای قاچاقچیان ناامن تر شده است.

جاویدان گفت: در همین راستا و از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۸۳ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کرمانشاه کشف شده و ۲۸ باند نیز منهدم شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هزینه ۱۳ میلیارد ریالی برای خدمات‌رسانی به عشایر

رئیس پلیس استان کرمانشاه گفت: اقلام خوراکی، کشاورزی، دارویی، پزشکی، احشام، پوشاک و لوازم خانگی بیشترین کالاهای قاچاق کشف شده را تشکیل می دهند.

انتهای پیام