به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری شامگاه امروز اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد زورگیری در محله گلریزان کرمانشاه که ۲ فرد زورگیر به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال یکی از شهروندان کرده بودند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: به […]

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری شامگاه امروز اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد زورگیری در محله گلریزان کرمانشاه که ۲ فرد زورگیر به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال یکی از شهروندان کرده بودند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به دنبال این اتفاق مأموران انتظامی شهرستان کرمانشاه به سرعت اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده خود را آغاز کرده و توانستند مخفیگاه هر ۲ زورگیر را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: مأموران پس از اطمینان از حضور سارقان زورگیر در مخفیگاه خود هماهنگی‌های لازم را با دستگاه قضائی به عمل آورده و در عملیاتی غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

دلیری با اشاره به مواجه حضوری زورگیران با مالباختگان، یادآوری کرد: این افراد به ۲ فقره زورگیری اعتراف کردند.

وی با اشاره به انتشار کلیپ این زورگیری در فضای مجازی، گفت: مبارزه با سارقان و خصوصاً افراد زورگیر همواره از اولویت‌های پلیس کرمانشاه بوده و در همین راستا نیز طی هفته اخیر بیش از ۱۰ نفر از افراد شرور و زورگیر دستگیر شده‌اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امانت داری آرا، در انتخابات الکترونیکی افزایشمی‌یابد