به گزارش خبرگزاری مهر، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد؛ اظهار کرد: از مردم کرمانشاه به خاطر رعایت مناسب دستورالعمل‌ها در طرح هوشمند ممنوعیت و محدودیت‌های کرونایی بسیار سپاسگزاریم و شرایط خوب این ایام هم محصول این همکاری‌ها است. وی افزود: […]

به گزارش خبرگزاری مهر، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد؛ اظهار کرد: از مردم کرمانشاه به خاطر رعایت مناسب دستورالعمل‌ها در طرح هوشمند ممنوعیت و محدودیت‌های کرونایی بسیار سپاسگزاریم و شرایط خوب این ایام هم محصول این همکاری‌ها است.

وی افزود: بر اساس آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه متأسفانه آمار تست‌های مثبت کرونایی دوباره رو به افزایش است و اگر مردم رعایت نکنند بی گمان استان کرمانشاه گرفتار موج چهارم اپیدمی کرونا می‌شود.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: اگر وضعیت این بیماری در استان کرمانشاه حاد شود، مجبور هستیم برای حفظ سلامت مردم دوباره محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های کرونایی را برقرار کنیم و این شرایط به ضرر اقتصاد استان خواهد بود.

بازوند بیان کرد: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا حضور دانش آموزان در مدارس کاملاً اختیاری و هیچ اجباری در کار نیست و خانواده‌ها از این بابت نگرانی نداشته باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خبر مهم درباره کارت اعتباری سهام عدالت