محمد خسروی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سامانه بارشی برای روزهای دوشنبه و سه شنبه به صورت پراکنده در سطح استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود. وی با بیان اینکه این سامانه ضعیف به صورت بارش برف و باران خواهد بود، افزود: سامانه بارشی قوی‌تر در روزهای چهارشنبه و پنج […]

محمد خسروی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سامانه بارشی برای روزهای دوشنبه و سه شنبه به صورت پراکنده در سطح استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه ضعیف به صورت بارش برف و باران خواهد بود، افزود: سامانه بارشی قوی‌تر در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه وارد استان کرمانشاه شده که به صورت برف و باران به ویژه در نیمه غربی استان کرمانشاه نمود پیدا می‌کند.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: آخر هفته از روز جمعه دمای شبانه استان کرمانشاه به صورت محسوسی کاهش پیدا می‌کند، به طوری که این روند تا هفته آتی نیز ادامه خواهد داشت.

خسروی با اشاره به بارش‌های برف و باران از ابتدای سال جاری تاکنون تصریح کرد: مجموع بارش‌های استان نسبت به بلند مدت ۱۳ درصد و نسبت به بارش‌های سال گذشته چهار درصد افزایش یافته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آمار کرونا زیرپوستی در حال افزایش است/هموطنان همراهی نکنندآغاز موج جدید همه‌گیری دور نیست+ نقشه