از فردا؛ با ورود سامانه ناپایدار بارشی به جو منطقه، از فردا بارش پراکنده برف و باران در استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: براساس بررسی آخرین داده‌های هواشناسی، موجی ناپایدار طی روز‌های یکشنبه (فردا) و دوشنبه در بعضی ساعات سبب وزش […]

از فردا؛

با ورود سامانه ناپایدار بارشی به جو منطقه، از فردا بارش پراکنده برف و باران در استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: براساس بررسی آخرین داده‌های بارش پراکنده برف و باران در استان کرمانشاههواشناسی، موجی ناپایدار طی روز‌های یکشنبه (فردا) و دوشنبه در بعضی ساعات سبب وزش باد (گاهی نسبتاً شدید)، رشد ابر و بارش‌هایی (غالباً پراکنده) از باران و برف در سطح استان خواهد شد

حق پرست با بیان اینکه مقدار بارش روز دوشنبه و در منطقه اورامانات بیشتر خواهد بود، افزود: در روز سه شنبه به دلیل تضعیف موقت شرایط ناپایدار، مه صبحگاهی و احتمالا رگبار‌های خفیف مهمترین پدیده‌های جوی در سطح استان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال این شرایط سامانه بارشی سردی در روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه جو منطقه را متاثر کرده، در بعضی ساعات سبب وزش باد نسبتاً شدید و بارش برف و باران در اکثر نقاط استان می‌شود.

حق پرست گفت: شرایط ناپایدار طی ساعاتی از اواخر وقت چهارشنبه تا صبح پنجشنبه و در نیمه غربی استان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان افزود: با خروج این سامانه، از اواخر روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده شاهد کاهش محسوس دمای شبانه، در برخی نقاط مه صبحگاهی و یخبندان در اکثر نقاط استان خواهیم بود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خبرنگاران از پروژه‌های شهرداری کرمانشاه بازدید کردند/ محله«کرناچی» در مسیر آبادانی