شبانه روز گذشته؛ با ثبت یک مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به یک هزار و ۴۳۶ نفر رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر گفت: یک مورد جان باخته شبانه روز […]

شبانه روز گذشته؛

با ثبت یک مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به یک هزار و ۴۳۶ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر ثبت یک مورد مرگ کرونایی در استان کرمانشاهگفت: یک مورد جان باخته شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان جوانرود است.

مهدی محمدی با بیان اینکه هم اکنون ۱۳۶ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند و ۳۲ نفر پس از بهبودی ترخیص شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت ۱۲ بیمار بستری و ۵ بیمار سرپایی مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال حاضر شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، دالاهو، ثلاث باباجانی، روانسر، هرسین، صحنه و کنگاور در وضعیت آبی (کم خطر) بیماری کرونا قرار دارند و شهرستان‌های سرپل ذهاب، گیلانغرب، پاوه، جوانرود و سنقر و کلیایی نیز در وضعیت زرد (خطر متوسط) قرار دارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نصب و ارتقاء ۷ سایت تلفن همراه روستایی در کرمانشاه