ار اول بهمن ماه؛ بر اساس تصمیم کمیته فنی شورای ترافیک استان از اول بهمن ماه طرح ترافیکی زوج و فرد خودرو‌ها در کرمانشاه اجرا می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل دفتر فنی استانداری گفت: با توجه به درخواست رئیس پلیس راهور استان و هماهنگی به عمل آمده با رئیس دانشگاه […]

ار اول بهمن ماه؛

بر اساس تصمیم کمیته فنی شورای ترافیک استان از اول بهمن ماه طرح ترافیکی زوج و فرد خودرو‌ها در کرمانشاه اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل دفتر فنی استانداری گفت: با توجه به درخواست رئیس پلیس راهور استان و اجرای طرح ترافیک زوج و فرد خودرو در کرمانشاههماهنگی به عمل آمده با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به لحاظ وضعیت بیماری کرونا، اجرای طرح زوج و فرد خودرو‌ها در جلسه امروز کمیته فنی شورای هماهنگی ترافیک استان مطرح و تصویب شد.

شهرام کهریزی افزود: بر اساس این طرح خودرو‌های دارای پلاک زوج در روز‌های زوج و خودرو‌های دارای پلاک فرد در روز‌های فرد می‌توانند در محدوده تعیین شده تردد داشته باشند.

وی ساعت اجرای این طرح را از ساعت ۱۵ تا ۲۰ اعلام کرد و گفت: طرح زوج و فرد خودرو‌ها در بافت مرکزی شهر از میدان آزادی تا سه راه شورا، بلوار افشار طوس از تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه و چهار راه جلیلی تا میدان لشگر اجرا خواهد شد.

کهریزی با بیان اینکه در روز‌های تعطیل طرح زوج و فرد اعمال نمی‌شود، خاطرنشان کرد: طرح زوج و فرد شامل خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های شخصی می‌شود، و وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی‌ها و اتوبوس‌های خط واحد از این طرح مستثنی هستند.

به گفته مدیرکل دفتر فنی استانداری طرح زوج و فرد خودرو‌ها تا پایان اسفند ماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

کهریزی با اشاره به اطلاع رسانی محدوده طرح ترافیک با نصب بنر، از ساکنان سایر شهرستان‌ها خواست در صورت سفر به کرمانشاه و لزوم حضور در مناطقی که طرح در آن‌ها اجرا می‌شود، متناسب با رقم سمت راست پلاک خودروی خود به مرکز استان سفر کنند تا با محدودیت تردد مواجه نشوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تصادف زنجیره ای در آزادراه کرج - قزوین