فرمانده انتظامی استان از کشف محموله ۱۰۶ کیلوگرمی تریاک در شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان گفت: این محموله مواد مخدر در یک کامیون حمل تره بار از شرق کشور به مقصد کرمانشاه جازسازی شده بود که با هوشیاری نیرو‌های پلیس کشف و ضبط شد. […]

فرمانده انتظامی استان از کشف محموله ۱۰۶ کیلوگرمی تریاک در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان گفت: این محموله مواد مخدر در یک کامیون حمل تره بار از کشف محموله مواد مخدر در کرمانشاهشرق کشور به مقصد کرمانشاه جازسازی شده بود که با هوشیاری نیرو‌های پلیس کشف و ضبط شد.

وی افزود: طی ۴ روز گذشته سه محموله مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۲۰۶ کیلوگرم در کرمانشاه کشف شده و ۵ متهم این کشفیات تحویل مراجع قضایی شده اند.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۳۴ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان کرمانشاه با کشفیاتی به وزن ۲ تن و ۷۵۰ کیلوگرم مواد مخدر که بیشتر آن از نوع تریاک بوده در دام قانون گرفتار شده اند.

سردار جاویدان همچنین برخورد با خُرده فروشان مواد مخدر را از اولویت‌های کاری پلیس دانست و اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون ۴ هزار نفر خُرده فروش و معتاد متجاهر به دستگاه قضایی و مراکز بازپروری استان تحویل داده شده اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اسامی داوران هفته چهاردهم لیگ یک