مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات به متقاضیان جهت توسعه زراعت چوب در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ماشالله کولانی گفت: با توجه به تدابیر سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و مشارکت بانک کشاورزی امکان پرداخت تسهیلات بانکی با نرخ سود ۱۸ درصد […]

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات به متقاضیان جهت توسعه زراعت چوب در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ماشالله کولانی گفت: با توجه به تدابیر سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و متقاضیان زراعت چوب برای دریافت تسهیلات اقدام کنندمشارکت بانک کشاورزی امکان پرداخت تسهیلات بانکی با نرخ سود ۱۸ درصد برای متقاضیان طرح‌های زراعت چوب با گونه‌های صنوبر و اکالیپتوس فراهم شده است.

وی با بیان اینکه مبلغ تسهیلات در این طرح به ازای هر هکتار ۷۸میلیون ریال است، افزود: با توجه به محدودیت زمانی و اعتبار اعلام شده متقاضیان می توانند حداکثر تا تاریخ ۵بهمن ماه امسال در خواست خود را به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان محل سکونت خود ارائه دهند.

مدیرکل منابع طبیعی استان خاطرنشان کرد: پرداخت این تسهیلات با تنفس ۶ ساله و بازپرداخت ۲ ساله خواهد بود.

کولانی افزود: سهمیه اعتباری شهرستانها بصورت شناور بوده و اولویت جذب با کسانی خواهد بود که در ارائه در خواست پیشگام بوده اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرونای جهش یافته در کمین جوانرود/ ابتلای دوباره به کوویدوجود دارد