مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: هم‌اکنون ۹ شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند. وی با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد بستری‌ها در آغاز موج چهارم کرونا در استان، گفت: طی شبانه روز گذشته سه مورد فوت بر اثر ابتلای قطعی به […]

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: هم‌اکنون ۹ شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند.

وی با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد بستری‌ها در آغاز موج چهارم کرونا در استان، گفت: طی شبانه روز گذشته سه مورد فوت بر اثر ابتلای قطعی به کرونا ثبت شده که و در مقایسه با روزهای آخر اسفندماه که میانگین فوتی‌ها ۹ دهم بود، الان این اعداد یک افزایش چشمگیر را نشان می‌دهد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۲۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: ۱۱۹ نفر از این تعداد در بخش‌های ویژه بستری هستند که حال ۱۸ نفر آن‌ها وخیم است.

وی با ابراز نگرانی از افزایش تعداد موارد مرگ و میر کرونایی با توجه به افزایش تعداد مبتلایان و بستری‌ها، گفت: در این پیک شاهد سرعت شگفت‌انگیز شیوع بیماری هستیم به‌طوریکه تنها طی شبانه روز گذشته ۱۵۶ مبتلای جدید کرونا در سطح استان بستری شده است.

محمدی در پایان به مردم توصیه کرد، حتما در رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی جدیت داشته و سهل انگاری نداشته و همچنان بیش از هر چیزی استفاده از ماسک توصیه می‌شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرقت ۹ میلیارد تومانی تجهیزات برق در کرمانشاه