دادستان کرمانشاه با اشاره به کشتار غیرمجاز دام در برخی از محلات شهر کرمانشاه گفت: در راستای حفظ حقوق عامه دستورالعمل‌هایی برای برخورد با کشتارغیر مجاز دام صادر شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شهرام کرمی با تاکید بر اینکه این نوع عرضه گوشت سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازد، افزود: […]

دادستان کرمانشاه با اشاره به کشتار غیرمجاز دام در برخی از محلات شهر کرمانشاه گفت: در راستای حفظ حقوق عامه دستورالعمل‌هایی برای برخورد با کشتارغیر مجاز دام صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شهرام کرمی با تاکید بر اینکه این نوع عرضه گوشت سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازد، افزود: بر این اساس از پلیس نظارت بر اماکن استان می‌خواهیم تا با کشتار‌های غیرمجاز در کرمانشاه باید جمع آوری شودهمکاری مرکز بهداشت و اجرائیات شهرداری نسبت به جمع آوری ابزار آلات و وسایل کشتار غیرمجاز از جمله داربست‌هایی که برای این کار در برخی از محلات کرمانشاه نصب شده اقدام کنند.

وی به یکی دیگر از اقدامات حوزه حقوق عامه دادسرای کرمانشاه اشاره کرد و گفت: باتوجه به دریافت گزارشهایی مبنی بر اینکه برخی از عطاری اقدام به فروش دارو‌های روانگردان و مواد مخدر می‌کنند، دستور مقابله با آن‌ها را صادر کرده ایم.

دادستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در همین رابطه از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خواسته ایم تا نظارت‌ها و بازرسی خود را بر عطاری‌ها افزایش دهند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف گزارش دهند تا برای عطاری متخلف پرونده قضایی تشکیل شود.

کرمی همچنین به تخلفاتی که در برخی از کافی شاپ‌ها و قهوه خانه‌های کرمانشاه رخ می‌دهد، اشاره کرد و گفت: هرچند که در دو سال اخیر این مسئله در دستور کار قرار گرفته، اما اتاق اصناف و پلیس اماکن باید با تشکیل تیم‌هایی به صورت مستمر بر فعالیت این واحد‌های پذیرایی نظارت داشته باشند.

وی یادآور شد: البته در این زمینه یک دادیار ویژه برای نظارت و رسیدگی به تخلفات کافی شاپ‌ها و قهوه خانه‌ها تعیین شده است تا برخورد‌های جدی تری با متخلفان صورت گیرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه