در شبانه روز گذشته موردی از فوت با معیار‌های تشخیص قطعی کرونا در استان کرمانشاه ثبت نشده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر گفت: از ابتدای دی ماه تا کنون ۸ روز بدون مرگ کرونایی در استان ثبت […]

در شبانه روز گذشته موردی از فوت با معیار‌های تشخیص قطعی کرونا در استان کرمانشاه ثبت نشده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر ثبت یک روز دیگر بدون فوت کرونایی در کرمانشاهگفت: از ابتدای دی ماه تا کنون ۸ روز بدون مرگ کرونایی در استان ثبت شده است.

مهدی محمدی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون یک هزار و ۴۳۵ نفر در استان کرمانشاه بر اثر ابتلای به کرونا جان خود را از دست داده اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۴۲ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، خاطرنشان کرد: در شبانه روز گذشته ۵۰ نفر با علائم مشکوک به کرونا در درمانگاه‌های استان بستری و ۵۰ نفر نیز پس از بهبودی ترخیص شده اند.

محمدی یادآور شد: همچنین در این مدت ۹ بیمار بستری و ۳۲ بیمار سرپایی مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده اند.

 

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال حاضر شهرستانهای کرمانشاه، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، دالاهو، ثلاث باباجانی، روانسر،هرسین، صحنه و کنگاور در وضعیت آبی (کم خطر) بیماری کرونا قرار دارند و شهرستانهای سرپل ذهاب، گیلانغرب، پاوه، جوانرود و سنقر و کلیایی نیز در وضعیت زرد (خطر متوسط) قرار دارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
“شرکت‌های اینترنتی” دفاتر گردشگری را به نابودیکشانده‌اند