مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه از فعالیت ۲۲ کارگاه آموزش مجازی این کانون ویژه کودکان و نوجوانان در فصل زمستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهناز فتاحی با اشاره به شیوع کرونا در کشور و لزوم برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی گفت: کودکان و نوجوانان می‌توانند از طریق نشانی […]

مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه از فعالیت ۲۲ کارگاه آموزش مجازی این کانون ویژه کودکان و نوجوانان در فصل زمستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهناز فتاحی با اشاره به شیوع کرونا در کشور و لزوم برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی فعالیت ۲۲ کارگاه آموزشی مجازی در کانون پرورش فکری کرمانشاهگفت: کودکان و نوجوانان می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی www.kpf.ir در کلاس و کارگاه‌های برخط کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲۲ کارگاه برخط (آنلاین) در کانون استان با ظرفیت ۸ الی ۲۰ نفر ویژه فصل زمستان در حال برگزاری است، افزود: این کارگاه‌ها شامل کارگاه نقاشی (انواع تکنیک‌ها)، نقاشی‌چاپ، خوش‌نویسی (تحریری و نستعلیق)، انواع کار دستی، عکاسی، فنون قصه‌گویی، فضا و نجوم، کارگاه نوشتن خلاق، کارگاه شعر و داستان، مهارت خوش‌بینی (روانشناسی مثبت‌گرا) و … است که توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۹ آغاز به کار کرده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان خاطرنشان کرد: کارگاه‌های برخط استانی تا هفته آخر اسفند ۱۳۹۹ ادامه دارند و مدت برگزاری این کارگاه‌ها بین ۸ تا ۱۰ جلسه و مدت زمان اجرای هر کارگاه نیز به مدت یک ساعت است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت یک مورد مرگ کرونایی در استان کرمانشاه