برای دومی سال متوالی برای دومین سال متوالی شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه به عنوان شورای برتر در میان شورا‌های آموزش و پرورش سراسر کشور برگزیده شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیین تجلیل از شورا‌های برتر آموزش و پرورش کشور به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر و […]

برای دومی سال متوالی

برای دومین سال متوالی شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه به عنوان شورای برتر در میان شورا‌های آموزش و پرورش سراسر کشور برگزیده شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیین تجلیل از شورا‌های برتر آموزش و پرورش کشور به صورت ویدئو کنفرانس با شورای آموزش و پروش کرمانشاه رتبه برتر کشوری را کسب کردحضور معاون اول رییس جمهور، وزیر و شورای معاونین آموزش و پرورش، استانداران و مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور، به صورت ویدئو کنفرانس و هم‌زمان برگزار شد.

در این نشست طبق برآورد سالیانه وزارت متبوع، استان کرمانشاه از حیث مجموع درآمد‌های حاصله از اجرای قانون شورا‌ها به عنوان شورای برتر کشور انتخاب شد واز جانب وزرای کشور و آموزش و پرورش از هوشنگ بازوند استاندار و رییس شورای آموزش و پرورش و مجید یزدان‌پناه مدیرکل و دبیر شورای آموزش و پرورش استان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است در سال گذشته نیز شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه با ثبت عملکرد مطلوب و موفق از خود، در زمره شورا‌های برتر کشور قرار گرفت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
«خاک» عراق، دست از سر کرمانشاه برنمی‌دارد!/ وضعیت هشدار، اضطرار و بحرانی مجدد