به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین امان الله نریمانی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبریظهر امروز در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر به نوعی عید همه ملت ایران است. نماینده مردم کرمانشاه در […]

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین امان الله نریمانی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان نگذارید کرونا تاثیری بر کیفیت برنامه های سالگرد انقلاب بگذاردرهبریظهر امروز در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر به نوعی عید همه ملت ایران است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: این انقلاب اسلامی ثمره خون هزاران هزار شهید و جوان برومند است که با خون خود درخت این نظام اسلامی را آبیاری کردند و امروز شاهد به ثمر نشستن این همه ایثاگری هستیم.

این استاد حوزوی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: بنابراین باید بتوانیم که از فرصت ده روزه ایام الله فجر انقلاب اسلامی برای تبیین واقعیت‌های این نظام الهی و مردمی نهایت استفاده را ببریم.

حجت الاسلام و المسلمین نریمانی در ادامه سخنان خود گفت: بسیاری از دستاورد‌ها در طول انقلاب اسلامی در کشور حاصل شده که متاسفانه در این زمینه اطلاع رسانی لازم صورت نگرفته است، بنابراین دهه فجر را باید فرصت برای بیان دستاورد‌های این انقلاب از ابتدا تاکنون دانست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری افزود: از سوی دیگر باید در این دهه تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون برای جوانان و نوجوانان تشریح و واکاوی شود تا با حقایق این انقلاب بهتر آشنا شوند.

حجت الاسلام والمسلمین نریمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی برای ملت ایران، یوم الله است و برای دشمنان مایه سرشکستگی، بیان کرد: به نوعی می‌توان گفت که دهه فجر برای ملت ایران به معنای یوم الله است، یعنی در این دهه حکومت الله بر حکومت طاغوت پیروز شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کتاب «خفته در خون» در کر مانشاه رونمایی شد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در پایان سخنان خود هم گفت: باید با توجه به وضعیت کرونایی در جامعه، برنامه‌های ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و از سوی باید اجازه ندهیم که ویروس کرونا باعث شود که کیفیت ویژه برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی کاسته شود.