گل لحظات پایانی فولاد ایران مقابل العین امارات در نیمه اول شاگردان جواد نکونام را با انگیزه مضاعف به استقبال نیمه دوم برد تا آنها در بازگشت به رختکن هم فوق‌العاده ظاهر شوند و دوباره دروازه حریف خود را باز کنند. فولاد پس از گلزنی صالح حردانی و برتری یک نیمه‌ای مقابل العین امارات، در […]

گل لحظات پایانی فولاد ایران مقابل العین امارات در نیمه اول شاگردان جواد نکونام را با انگیزه مضاعف به استقبال نیمه دوم برد تا آنها در بازگشت به رختکن هم فوق‌العاده ظاهر شوند و دوباره دروازه حریف خود را باز کنند.

فولاد پس از گلزنی صالح حردانی و برتری یک نیمه‌ای مقابل العین امارات، در دقیقه ۴۸ هم روی ارسال دقیق آیاندا پاتوسی از روی کرنر سمت چپ زمین که با پرواز بلند و ضربه سر لوسیانو پریرا همراه بود، موفق شد اختلاف را به دو گل برساند و نماینده فوتبال ایران را در آستانه صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قرار دهد.

به گزارش فرتاک نیوز،لوسیانو پریرا که در گذشته هشت گل در لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن سپاهان و فولاد خوزستان به ثمر رسانده بود، امشب هم این روند درخشان را با فولاد ادامه داد و هفتمین گل آسیایی‌اش در این تیم را زد تا شاگردان جواد نکونام شانس بیشتری برای کسب پیروزی برابر العین به دست بیاورند.

پریرا در آخرین حضورش در عربستان توانسته بود دروازه الفتح را باز کند و سه گل برابر این تیم به ثمر رساند که امشب هم در این کشور و البته برابر العین امارات موفق شد به این مهم دست پیدا کند.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه در وضعیت نارنجی کرونایی