طی دی ماه جاری ۲ هزار واحد صنفی در شهر کرمانشاه مورد بازرسی ماموران سازمان صمت قرار گرفتند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس اداره بازرسی سازمان صمت استان با بیان اینکه مانور بازرسی از اصناف هر ماه به طور مستمر انجام می‌شود، گفت: در بازرسی‌های ماه جاری ۲۰۵ پرونده تخلف تشکیل […]

طی دی ماه جاری ۲ هزار واحد صنفی در شهر کرمانشاه مورد بازرسی ماموران سازمان صمت قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس اداره بازرسی سازمان صمت استان با بیان اینکه مانور بازرسی از اصناف هر ماه انجام ۲ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی شهر کرمانشاهبه طور مستمر انجام می‌شود، گفت: در بازرسی‌های ماه جاری ۲۰۵ پرونده تخلف تشکیل شده که ارزش ریالی تخلفات صورت گرفته در دست بررسی است.

رسولی با اشاره به اینکه این بازرسی‌ها در ۲۹ نقطه شهر کرمانشاه با حضور ۲۹ اکیپ و ۵۸ بازرس انجام شده، افزود: بیشترین تخلفات صورت گرفته در واحد‌های صنفی مربوط به عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و گران فروشی است.

وی به علت تخلفات انجام شده نیز اشاره کرد و اظهار داشت: جریمه‌های در نظر گرفته شده برای تخلفات مربوط به سال‌های گذشته است و پایین بودن جریمه‌های مصوب بازدارنده نیست که باید نرخ این جریمه‌ها بازنگری شود.

 

 ۶۰ هزار واحد صنفی در شهر کرمانشاه دارای پروانه کسب هستند. 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
درخشش تیم کرمانشاه در رقابت‌های سری B لیگ دسته اولوالیبال