در ششمین مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه ناحیه جوانرود، امروز ۷۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود ارزش این بسته‌های معیشتی را یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون […]

در ششمین مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه ناحیه جوانرود، امروز ۷۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود ارزش این بسته‌های معیشتی را یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان جوانرودریال اعلام کرد و گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون پنج هزار و ۱۰۰ بسته معشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و نیازمند در شهرستان جوانرود توزیع شده است.

سرهنگ بهرام میرزایی افزود: سپاه و بسیج شهرستان جوانرود با همکاری شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر و سایر ادارات ونهاد‌ها در قالب طرح شهید سلیمانی در عرصه بهداشت و سلامت پیشگام بوده و خدمات رسانی قابل توجهی به خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا انجام داده اند.

امام جمعه جوانرود نیز گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب سراسر ایران اسلامی مملو از همدلی، همیاری و کمک مومنانه است.

ماموستا ملا احمدفخری افزود: به کارگیری همت‌های بلند و اراده‌های پولادین همواره در طول انقلاب اسلامی مشگل گشا بوده و امروز که بیماری کرونا مشکلات و آسیب‌هایی را در جامعه به همراه داشته قطعا با به کار گیری این همت‌های بلند می‌توان آن‌ها را رفع کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آمادگی شهرستان کنگاور برای راه اندازی بیمارستانصحرایی