با پیوستن هفت هزار حامی کرمانشاهی به پویش «ایران مهربان» تاکنون ۱۹ درصد از اهداف پیش بینی شده این پویش در استان کرمانشاه محقق شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه پویش ایران مهربان از نیمه دوم سال جاری با هدف جذب پدران معنوی برای […]

با پیوستن هفت هزار حامی کرمانشاهی به پویش «ایران مهربان» تاکنون ۱۹ درصد از اهداف پیش بینی شده این پویش در استان کرمانشاه محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه پویش ایران مهربان از نیمه دوم سال جاری با پیوستن ۷ هزار حامی کرمانشاهی به پویش «ایران مهربان»هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین به اجرا درآمده است، گفت: جذب ۳۷ هزار حامی از تعهدات راه اندازی این پویش در استان کرمانشاه است.

محسن رخصی افزود: تاکنون حدود ۱۹ درصد از اهداف پیش بینی شده این پویش در استان تحقق یافته است.

وی حداقل کمک حامیان به فرزندان معنوی در این پویش را ۲۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: در پویش ایران مهربان کمیته امداد رابط بین فرزندان معنوی و حامیان به شمار می‌رود و حامیان به صورت مستقیم کمک‌های خود را به حساب این فرزندان واریز می‌کنند.

رخصی خاطرنشان کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد در شهرستان‌ها و یا سایت الکترونیکی ekram.emdad.ir، ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۸۳ و همچنین تماس با شماره ۰۹۶۸۸۷ از درگاه‌های مشارکت خیران نیک اندیش در پویش ایران مهربان است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توزیع 200 بسته مواد غذایی و پوشاک در بین نیازمندان