۴ دو و میدانی کار کرمانشاهی با شرکت در اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های آسیایی آماده می‌شوند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: پژمان یارولی قهرمان ۸۰۰ متر ایران و همایون همتی قهرمان ۳ هزار متر با مانع در گروه سنی بزرگسالان و […]

۴ دو و میدانی کار کرمانشاهی با شرکت در اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های آسیایی آماده می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: پژمان یارولی قهرمان ۸۰۰ متر ایران و حضور دو و میدانی کاران کرمانشاهی در اردوی تیم ملیهمایون همتی قهرمان ۳ هزار متر با مانع در گروه سنی بزرگسالان و سبحان احمدی و امیر فرزام صفری هر دو در رشته ۸۰۰ متر در رده سنی جوانان چهار ورزشکار کرمانشاهی هستند که در این دور از اردوهای تیم ملی دو و میدانی حضور دارند.

روشن زاده با بیان اینکه این اردو از چند روز گذشته آغاز شده و تا ۲۳ بهمن ماه ادامه دارد، افزود: قرار است رقابت‌های آسیایی اوایل اسفند ماه سال جاری برگزار شود، اما هنور تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

وی همچنین از برگزاری مسابقات صحرا نوردی کشوری در بهمن ماه امسال به میزبانی لرستان خبر داد و گفت: قرار است دو تیم پسران و دختران استان کرمانشاه در رده سنی نوجوانان و جوانان با ۲۰ ورزشکار و مربی به این مسابقات اعزام شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بهره‌برداری از ۵۴ میلیارد ریال پروژه راهداری در دههفجر