ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه میزان درآمدهای عمومی استان در سال گذشته را ۱۰۹۹ میلیارد تومان اعلام کرد. حبیب الله وفایی در گفت و گو با ایسنا، درآمدهای عمومی مصوب استان در بودجه سال ۱۳۹۹ را ۱۱۲۶ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: از این میزان ۹۸ درصد درآمدها محقق و […]

ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه میزان درآمدهای عمومی استان در سال گذشته را ۱۰۹۹ میلیارد تومان اعلام کرد.

حبیب الله وفایی در گفت و گو با ایسنا، درآمدهای عمومی مصوب استان در بودجه سال ۱۳۹۹ را ۱۱۲۶ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: از این میزان ۹۸ درصد درآمدها محقق و به خزانه دولت واریز شده است.

وی افزود: سال گذشته استان در مجموع ۱۰۹۹ میلیارد تومان درآمد داشت که تحقق ۹۸ درصدی برنامه های ابلاغی را نشان می دهد.

این مسئول با بیان اینکه از مجموع این درآمدها، ۹۷۷ میلیارد تومان آن به درآمدهای مالیاتی اختصاص داشت، گفت: خوشبختانه سال گذشته تقریبا ۱۰۰درصد درآمدهای مالیاتی وصول شده و به خزانه دولت واریز شده است.

وفایی گفت: همچنین از مجموع درآمدها ۱۴۹ میلیارد تومان آن به درآمدهای غیرمالیاتی اختصاص داشت که ۸۳ درصد آن معادل ۱۲۵ میلیارد تومان محقق شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه درخصوص دلایل کاهش میزان وصول درآمدهای غیرمالیاتی گفت: سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی بسیاری بخش‌ها دچار مشکل شدند و این موضوع بر عدم وصول بخشی از درآمدهای غیرمالیاتی همچون درآمد از محل فروش بلیت موزه ها و اماکن گردشگری تاثیر گذاشت.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری مراسم رژه خودرویی در کرمانشاه به مناسبت روزارتش