در بسته خبر انتظامی استان خبرهای میخوانید از دستگیری سارقان و قاچاقچیان مواد مخدر و آگاه می شوید از چگونگی کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کودشیمیایی در یکی از شهرستان های استان دستگیری سارق باطری در قصرشیرین فرمانده انتظامی قصرشیرین از دستگیری سارقی خبر داد که اقدام به سرقت باطری خودروی شهروندان در این […]

در بسته خبر انتظامی استان خبرهای میخوانید از دستگیری سارقان و قاچاقچیان مواد مخدر و آگاه می شوید از چگونگی کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کودشیمیایی در یکی از شهرستان های استان

دستگیری سارق باطری در قصرشیرین

فرمانده انتظامی قصرشیرین از دستگیری سارقی خبر داد که اقدام به سرقت باطری خودروی شهروندان در این شهرستان می‌کرد.

سرهنگ “محمد محمدی” اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت باطری خودرو رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات لازم و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی یک سارق حرفه‌ای شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌ها به ۸ فقره سرقت باطری خودرو اعتراف و سپس برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

کشف ۲۳ راس احشام قاچاق در هرسین

فرمانده انتظامی هرسین از کشف ۲۳ راس گو سفند قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ “علی عزیزیان” اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی هرسین حین گشتزنی به یک دستگاه وانت نیسان حامل دام مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی‌های انجام گرفته ۲۳ راس گوسفند قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسید را کشف کردند.

سرهنگ عزیزیان در پایان از دستگیری راننده خودرو و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کودشیمیایی قاچاق در کنگاور

فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کودشیمایی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جان باختن ۳۸۲ کرمانشاهی در حوادث ترافیکی ۱۰ ماهه ابتداییسال

سرهنگ “عنایت فلاحی” اظهار داشت: ماموران انتظامی کنگاور حین گشتزنی به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کودشیمیایی قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

سرهنگ فلاحی در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی به دستگاه قضائی خبر داد.