در کرمانشاه کارگاه تخصصی آموزش تجوید در کرمانشاه ویژه قاریان، مرتلین و حافظان کرمانشاهی برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ساحل سهیلی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه؛ از برگزاری کارگاه تخصصی آموزش تجوید در کرمانشاه خبر داد و گفت: این کارگاه آموزشی ویژه بانوان و آقایان از سوی اداره‌کل اوقاف کرمانشاه […]

در کرمانشاه

کارگاه تخصصی آموزش تجوید در کرمانشاه ویژه قاریان، مرتلین و حافظان کرمانشاهی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ساحل سهیلی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه؛ از برگزاری کارگاه تخصصی کارگاه تخصصی آموزش تجوید برگزار می‌شودآموزش تجوید در کرمانشاه خبر داد و گفت: این کارگاه آموزشی ویژه بانوان و آقایان از سوی اداره‌کل اوقاف کرمانشاه طی یک جلسه برگزار می‌شود.

او با اشاره به اهداف برگزاری این دوره آموزشی، افزود: موضوع برپایی این کارگاه راه‌های ارتقاء و تقویت بحث‌های آموزشی شرکت‌کنندگان مسابقات قرآن است.

سهیلی تصریح کرد: این دوره تخصصی ۳۰ دی‌ماه با حضور استاد محمدرضا پورزرگری در مجتمع فرهنگی آل‌آقا با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه در پایان گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه می‌توانند از طریق شماره ۰۸۳۳۸۲۴۱۹۶۴ با ستاد حفظ قرآن کریم اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تماس بگیرند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مصالحه ۷۳ درصدی پرونده های ورودی به مراکز مشاوره پلیسکرمانشاه