در هفته بیستم رقابت های دسته اول فوتبال ایران، هوادار در روزی که تمامی رقبایش با کسب پیروزی از زمین مسابقه خارج شدند، در شیراز دست خالی زمین را ترک کرد و مقابل قشقایی به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.   رضا عنایتی که فصل را بسیار خوب آغاز کرده بود، […]

در هفته بیستم رقابت های دسته اول فوتبال ایران، هوادار در روزی که تمامی رقبایش با کسب پیروزی از زمین مسابقه خارج شدند، در شیراز دست خالی زمین را ترک کرد و مقابل قشقایی به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.

 

رضا عنایتی که فصل را بسیار خوب آغاز کرده بود، در ۶ هفته گذشته تنها یکبار رنگ پیروزی را به چشم دیده بود و توقف های بدموقع منجر به فاصله هوادار از صدر جدول شد و همین مسئله موجب افزایش انگیزه این تیم شد تا با کسب سه امتیاز در شیراز، به جمع مدعیان بازگردد.

 

بازگشت عنایتی به شیراز و تیمی که هدایتش را برعهده داشته بود، برای او پایان شیرینی نداشت و هوادار با یک تساوی بی ارزش، بار دیگر از صدر جدول و از جمع تیم های مدعی دور و دورتر شد.

در روزی که مس کرمان، استقلال خوزستان، فجرسپاسی و بادران بازی های خود را پیروز شدند، این توقف هوادار منجر به سقوط این تیم به رده پنجم شد و اکنون ملوان با کسب پیروزی برابر رایکا بابل و رسیدن به امتیاز ۳۱، همسایه جدید تیم عنایتی است.

 

قشقایی نیز با کسب این تساوی ۲۰ امتیازی شد و به رده پانزدهم صعود کرد اما همچنان خطر سقوط این تیم را تهدید می کند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر در کرمانشاه