در سنقر و کلیایی فرمانده انتظامی سنقروکلیایی، از کشف ۲۰ تن چوب قاچاق در این شهرستان باتلاش ماموران پلیس خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ غضبان احمدی فرد فرمانده انتظامی سنقروکلیایی با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی سنقروکلیایی پس از اطلاع از اینکه ۲ دستگاه کامیون حامل بار قاچاق قصد ورود […]

در سنقر و کلیایی

فرمانده انتظامی سنقروکلیایی، از کشف ۲۰ تن چوب قاچاق در این شهرستان باتلاش ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ غضبان احمدی فرد فرمانده انتظامی سنقروکلیایی با اعلام این خبر گفت: بار قاچاق چوب زمین گیر شدماموران انتظامی سنقروکلیایی پس از اطلاع از اینکه ۲ دستگاه کامیون حامل بار قاچاق قصد ورود به شهرستان را دارند رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی کامیون‌های مذکور شده و پس از استقرار در محل مناسب نسبت به توقیف آن‌ها اقدام کردند.

سرهنگ احمدی فرد خاطرنشان کرد: در جریان بازرسی از این خودروها، ۲۰ تن چوب قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد ریال می‌رسید کشف شد.

فرمانده انتظامی سنقروکلیایی با اشاره به دستگیری ۲ نفر در این راستا، یادآوری کرد: قاچاقچیان دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در پایان از رشد ۱۵ درصدی کشفیات قاچاق در ۹ ماه سپری شده از سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تماشاچیان ایرانی چه زمانی به ورزشگاه می‌آیند؟