سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد برای ۸ لاستیک‌فروش متخلف پرونده ای به ارزش بیش از ۱۸ میلیارد تومان تشکیل داده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه: ۸ لاستیک‌فروش متخلف که ۱۱۵۶ حلقه لاستیک حواله‌ای را به‌صورت عرضه […]

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد برای ۸ لاستیک‌فروش متخلف پرونده ای به ارزش بیش از ۱۸ میلیارد تومان تشکیل داده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه: ۸ تشکیل پرونده برای متخلفان لاستیک فروشلاستیک‌فروش متخلف که ۱۱۵۶ حلقه لاستیک حواله‌ای را به‌صورت عرضه خارج از شبکه توزیع در بازار آزاد به فروش رساندند، شناسایی و پرونده‌ای به ارزش بیش از ۱۸ میلیارد تومان برای آنان تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

مسعود بیگلری؛ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان بابیان مطلب فوق افزود: در راستای اجرای نظارت بر بازار و حمایت از حقوق مصرف‌کننده و نیز صیانت از کالا‌های موردنیاز مردم نظیر لاستیک که ارز ۴۲۰۰ تومانی به آن اختصاص داده‌شده، طی بازرسی‌های به‌عمل‌آمده از سطح بازار لاستیک‌فروشان؛ تعداد ۸ لاستیک‌فروش متخلف که اقدام به عرضه خارج از شبکه کالا‌های مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی در زنجیره توزیع نمودند، شناسایی و در مورد آنان اعمال قانون صورت گرفت.

او در پایان افزود: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد‌های صنفی اعم از احتکار، اختفاء، گران‌فروشی، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت و … مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ ستاد خبری معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تقویت تراکتور برای نیم‌فصل دوم