فرشاد فلاحت‌زاده درباره تساوی ۲ – ۲ تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۹۴، اظهار داشت:  استقلال در دربی خوب بازی نکرد و در دقایق آخر بازی و روی خلاقیت مهدی قایدی به گل تساوی رسید. استقلال چون زود به گل رسید تیم عقب‌نشینی کرد و بازیکنان زمان زیادی را  به دفاع پرداختند و […]

فرشاد فلاحت‌زاده درباره تساوی ۲ – ۲ تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۹۴، اظهار داشت:  استقلال در دربی خوب بازی نکرد و در دقایق آخر بازی و روی خلاقیت مهدی قایدی به گل تساوی رسید. استقلال چون زود به گل رسید تیم عقب‌نشینی کرد و بازیکنان زمان زیادی را  به دفاع پرداختند و در مجموع بازی خوبی مقابل پرسپولیس ارائه نکردند.  

وی ادامه داد: فکری ترکیب خوبی برای شروع مسابقه مقابل پرسپولیس به زمین نفرستاده بود. میلیچ بازیکن تاثیرگذاری بود و می‌توانست به عنوان یک دفاع چپ حرفه‌ای از ابتدا بازی کند. همانطور که همه دیدند بازی کردن نادری از ابتدا اشتباه بود. او بازیکن بزرگی است ولی مقابل پرسپولیس از آمادگی مطلوب برخوردار نبود و روز خوبی در دربی نداشت. مربی باید یک روانشناس خوب باشد و از چشم بازیکنش بخواند که شرایط بازی کردن را دارد یا نه. نادری خیلی ضعیف بازی کرد و تمام فشارهای پرسپولیس هم از سمت چپ خط دفاعی استقلال بود. اگر داور ۵ دقیقه بیشتر وقت اضافه می‌گرفت شاید استقلال باز هم گل می‌خورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص تعویض دیاباته در نیمه دوم بازی دربی تصریح کرد: دیاباته بازیکنی است که اگر از ابتدا بازی کند شرایط بهتری دارد. او وقتی در نیمه دوم به بازی آمد خیلی آماده نبود و کارایی لازم را نداشت. در نیمه دوم استقلال هیچ کار تاکتیکی انجام نداد. وقتی دیاباته را به زمین فرستادیم باید از ضربات سر او بهره می‌بردیم که متاسفانه هیچ سانتر مناسبی روی دروازه پرسپولیس نفرستادیم. وقتی استقلال گل مساوی را خورد، می‌توانستیم با تعویض‌های مناسب بازی هجومی را در دستور کار قرار دهیم. وریا غفوری روز خوبی در دربی نداشت و بعد از تعویض اجباری موسوی عملا در آن قسمت زمین نتوانستیم بازیسازی خوبی داشته باشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیام معاون استاندار کرمانشاه به مناسبت درگذشت رییس اسبقدانشگاه رازی

فلاحت‌زاده با بیان اینکه بعد از برکناری سرمربی نساجی، او گزینه مناسبی است تا به کادرفنی استقلال اضافه شود، خاطرنشان کرد: فاضلی چندین سال در کنار فکری کار کرده و سرمربی استقلال آشنایی خوبی نسبت به او دارد و می‌تواند در طراحی تمرینات کمک‌ حال فکری باشد. در حال حاضر به خاطر یکسری مسائل و حجب و حیایی که در کادرفنی وجود دارد، ارتباط خوبی بین آنها نمی‌بینیم و همین موضوع شاید در لحظات حساس تیم را دچار مشکل کند.  

وی در واکنش به جدایی میلیچ از استقلال گفت: جدایی میلیچ یک فاجعه مدیریتی در استقلال است. یک بازیکن خوب، توانمند و با معرفتی که بدون حاشیه کار می‌کند را سر هیچ، فراری دادیم و این مسئله برای فوتبال ما زیبنده نیست. ضعف مدیریت باشگاه باعث می‌شود استقلال در آینده نزدیک با یک پرونده جدید مالی روبه‌رو شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی فردای آبی‌پوشان مقابل تراکتور عنوان کرد: شاگردان فکری در تبریز بازی سختی مقابل تراکتور دادند. تراکتوری‌ها بعد از اینکه مسعود شجاعی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند شرایط خوبی پیدا کردند، بهتر بازی می‌کنند و پیروزی‌های با ارزشی کسب کردند. بازیکنان تراکتور شجاعی را خیلی قبول دارند و با فداکاری زیادی برای سرمربی تیمشان بازی می‌کنند. قطعا در آن شرایط آب و هوایی تبریز استقلال کار سختی دارد و بازیکنان باید با روحیه و آمادگی بالا مقابل تراکتور بازی کنند.