قرارداد جورجینیو واینالدوم، مهاجم هلندی تیم فوتبال لیورپول تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و مسئولان باشگاه انگلیسی در تلاش هستند تا ستاره ۳۰ ساله تیمشان را برای تمدید قرارداد متقاعد کنند. واینالدوم با رونالدو کومان، سرمربی هلندی بارسلونا ارتباط خوبی دارد و در صدد است با پیوستن به جمع کاتالان‌ها، راه ستارگانی چون یوهان کرایف، رونالد […]

قرارداد جورجینیو واینالدوم، مهاجم هلندی تیم فوتبال لیورپول تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و مسئولان باشگاه انگلیسی در تلاش هستند تا ستاره ۳۰ ساله تیمشان را برای تمدید قرارداد متقاعد کنند.

واینالدوم با رونالدو کومان، سرمربی هلندی بارسلونا ارتباط خوبی دارد و در صدد است با پیوستن به جمع کاتالان‌ها، راه ستارگانی چون یوهان کرایف، رونالد کومان و فرانک رایکارد را ادامه دهد.

رسانه‌های هلندی نیز اعلام کردند که هدف واینالدوم جدایی از لیورپول و پیوستن به بارسلونا است. این در حالی است که قرمز‌ها قصد ندارند هافبک گلزن تیمشان که در قهرمانی‌های اخیر لیورپول نقش پررنگی داشته به راحتی از دست بدهند.

تداوم حضور سرمربی هلندی بارسلونا روی نیمکت آبی و اناری پوشان نیز در تصمیم گیری واینالدوم نقش تعیین کننده‌ای دارد و در نهایت باید دید ستاره هلندی در پایان فصل جاری چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برخورد مرگبار قطار با پژو۴۰۵