دوران هفت ساله حضور مسوت اوزیل در آرسنال رو به پایان است و این هافبک خلاق و آلمانی در آستانه انتقال به سوپرلیگ ترکیه و باشگاه فنرباغچه قرار گرفته است. مسوت اوزیل شبوع فوق العاده ای در لندن داشت و خیلی زود به بازیکن محبوب هواداران این تیم تبدیل شد، اما هر چه گذشت اوضاع […]

دوران هفت ساله حضور مسوت اوزیل در آرسنال رو به پایان است و این هافبک خلاق و آلمانی در آستانه انتقال به سوپرلیگ ترکیه و باشگاه فنرباغچه قرار گرفته است. مسوت اوزیل شبوع فوق العاده ای در لندن داشت و خیلی زود به بازیکن محبوب هواداران این تیم تبدیل شد، اما هر چه گذشت اوضاع برای این بازیکن دشوارتر شد و در یک سال اخیر او تبدیل به بازیکنی سکونشین شده بود.

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال چندی قبل و در تصمیمی بحث برانگیز نام مسوت اوزیل را از فهرست این تیم در لیگ برتر و لیگ اروپا حذف کرد و این به منزله اتمام دوران حضور او در ترکیب آرسنال بود. البته با توجه به نتایج ضعیف آرسنال در مقطعی از فصل، بسباری از هواداران و کارشناسان خواهان بازگشت نام مسوت اوزیل به فهرست شدند، اما میکل آرتتا تن به چنین خواسته ای نداد.

حالا مسوت اوزیل ساعتی قبل با انتشار توئیتی به زبان ترکیه ای و عبارت “بیا شب و روز کنار هم باشیم”، تلویحا انتقال خود به فنرباغچه را تایید کرده است. حسن این انتقال برای آرسنال، خلاصی از شر پرداخت دستمزد هنگفت مسوت اوزیل در ماه های آتی خواهد بود.

مسوت اوزیل و تایید انتقال به ترکیه

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سلام بر «بازی دراز»