صفایی با بیان اینکه ۱۷ هزار نفر عضو نظام صنفی کشاورزی در استان هستند افزود:  بیش‌از ۱۳ هزار نفر از آنان با پرداخت حق عضویت  پروانه فعالیت در نظام صنفی کشاورزی دارند. مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه یکی از فعالیت‌های شاخص نظام صنفی کشاورزان در سال ۹۹ و سال جاری را تحت پوشش قرار گرفتن […]

صفایی با بیان اینکه ۱۷ هزار نفر عضو نظام صنفی کشاورزی در استان هستند افزود:  بیش‌از ۱۳ هزار نفر از آنان با پرداخت حق عضویت  پروانه فعالیت در نظام صنفی کشاورزی دارند.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه یکی از فعالیت‌های شاخص نظام صنفی کشاورزان در سال ۹۹ و سال جاری را تحت پوشش قرار گرفتن کشاورزان در بیمه تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: بیش از ۲ هزار نفر از کشاورزان در قالب نظام صنفی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته‌اند.
وی ابراز امیدواری کرد: در سال ۱۴۰۰ با تفاهم و همکاری سازمان تامین اجتماعی، کشاورزان و بهره‌برداران بیشتری زیر پوشش این بیمه قرار گیرند.
این مقام مسئول یکی دیگر از برنامه‌های سازمان تعاون روستایی در حوزه نظام صنفی کشاورزی را ساماندهی بهره برداران بخش کشاورزی استان اعلام کرد و گفت: در سال جدید ساختار جدید نظام صنفی با تشکیل اتاق اصناف در شهرستان‌ها و استان مستقر خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه