سردار حسینی در جمع کارگاهان پلیس در اردبیل اظهار کرد: با مراقبت و پیگیری پلیس آگاهی شهرستان گرمی برای دستگیری سارقان وسایل داخل خودرو، سلطان ای.سی.یو در این شهرستان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد. وی تصریح کرد: به دنبال گزارش‌های مردمی مبنی بر سرقت لوازم داخل خودرو به ویژه ای.سی.یو از خودروها و برخی […]

سردار حسینی در جمع کارگاهان پلیس در اردبیل اظهار کرد: با مراقبت و پیگیری پلیس آگاهی شهرستان گرمی برای دستگیری سارقان وسایل داخل خودرو، سلطان ای.سی.یو در این شهرستان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

وی تصریح کرد: به دنبال گزارش‌های مردمی مبنی بر سرقت لوازم داخل خودرو به ویژه ای.سی.یو از خودروها و برخی تجهیزات دیگر، مأموران پلیس آگاهی شهرستان گرمی در گشت‌های خود با صاحب خودرویی برخورد کرده که در بازرسی انجام شده برخی تجهیزات داخل خودرو به ویژه ای.سی.یوی خودروهای به سرقت رفته در خودروی این سارق پیدا شد که با دستگیری سارق اموال مسروقه برای تحویل به صاحبان آنها آماده شده است.

سردار حسینی گفت: سارق در اظهارات خود به ۱۲ فقره سرقت در یک ماه اخیر از خودروهای عمومی اعتراف کرده که ضرورت دارد صاحبان خودروها در مناطق مختلف استان مراقبت‌های لازم را انجام داده و خودروی خود را به سیستم حفاظتی مناسب مجهز کنند.

کشف ۸۴ تن مواد غذایی در اردبیل

فرمانده انتظامی استان اردبیل با قدردانی از تلاش پلیس امنیت اقتصادی در چند ماه اخیر برای مقابله با سوداگران، قاچاقچیان و محتکران افزود: در روزهای اخیر با تلاش پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل ۸۴ تن مواد غذایی مردم که به دست متحکران انبار شده بود، کشف و ضبط شد.

وی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: برای کنترل بازار و تهیه ارزاق عمومی توسط مردم در فروشگاه‌ها پلیس اقتصادی با رصد اطلاعاتی و گزارش‌گیری از مردم فعالیت برخی سوداگران را در این بخش رصد کرده و نسبت به شناسایی و پلمب چندین انبار غیرقانونی اقدام کرده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احتمال برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان بصورت مجازی

سردار حسینی اضافه کرد: در این عملیات‌های پلیس اقتصادی استان اردبیل، ۵۵ هزار تن برنج و ۲۸ هزار تن حبوبات، خرما و سایر اقلام مورد نیاز مردم از محتکران کشف و ضبط شد تا با پلمب انبارهای مورد نظر این مواد غذایی به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در اختیار سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی قرار گیرد و دو نفر دستگیر شده نیز تحویل مقامات قضایی استان شد.