حجت الاسلام جواد فاطمی نسب بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه نزول برکات و رحمت‌های واسعه الهی و فرصت مغتنمی برای توبه و برگشت از گناه و تمرین بندگی و عبودیت خداوند است. وی افزود: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای نیکوکاری و نوع‌دوستی است و […]

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه نزول برکات و رحمت‌های واسعه الهی و فرصت مغتنمی برای توبه و برگشت از گناه و تمرین بندگی و عبودیت خداوند است.

وی افزود: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای نیکوکاری و نوع‌دوستی است و مسلمانان در پرتو سفارش‌های دین و قرآن، به یاری مستمندان و نیازمندان پرداخته و انفاق و بخشش می‌کنند.

امام جمعه سرپل ذهاب تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استمرار کمک‌های مومنانه در بین نیازمندان و آسیب دیدگان ویروس کرونا همه دستگاه‌ها اجرایی و نهادها باید در این راستا تلاش کنند.

فاطمی نسب با اشاره شیوع ویروس کرونا در سرپل ذهاب و وضعیت قرمز کرونایی در این شهرستان بیان کرد: مردم باید رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی گرفته و نسبت به سلامتی خود و دیگران ارزش قائل شوند و تا برطرف شدن این بیماری همکاری و همدلی لازم را انجام دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عرضه میوه بازار شب عید از ۲۵ اسفند در کرمانشاه