فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند قاپ زنی در کرمانشاه و کشف ۳۵ فقره سرقت از آن‌ها خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت گوشی موبایل و کیف قاپی در شهر کرمانشاه توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ […]

فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند قاپ زنی در کرمانشاه و کشف ۳۵ فقره سرقت از آن‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت گوشی موبایل و انهدام باند قاپ زنی در کرمانشاهکیف قاپی در شهر کرمانشاه توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ سرقتی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات خود برای شناسایی عاملان سرقت توانستند مخفیگاه یکی از اعضای باند را که یک خانم بود، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: این عضو باند در بازجویی‌های به عمل آمده ضمن اعتراف به سرقت اعلام کرد دو همدست دیگر نیز داشته است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به شناسایی مخفیگاه دیگر همدستان زن دستگیر شده، گفت: این افراد هم در عملیات‌هایی جداگانه دستگیر شدند و در بازجویی‌ها به ارتکاب ۳۵ فقره سرقت گوشی تلفن همراه، خودرو، کیف قاپی و … اعتراف کردند.

سردار جاویدان از کشف تعداد زیادی اموال مسروقه به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در مخفیگاه سارقان خبر داد و گفت: سارقان دستگیر شده جهت صدور احکام لازم به دستگاه قضایی معرفی شده اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نابسامانی‌ بازار مرغ از کجا آب می‌خورد؟