سرویس کرمانشاه _ شهرام کهریزی اظهار داشت: براساس این طرح از امروز تا پایان اسفندماه، خودروهای دارای پلاک زوج در روزهای زوج و خودروهای دارای پلاک فرد در روزهای فرد می توانند در محدوده تعیین شده تردد داشته باشند. به گزارش کردپرس؛ مدیرکل دفترفنی، امورعمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری عنوان کرد: با توجه به […]

طرح ترافیک زوج و فرد در کلانشهر کرمانشاه از ابتدای بهمن اجرا می‌شود

سرویس کرمانشاه _ شهرام کهریزی اظهار داشت: براساس این طرح از امروز تا پایان اسفندماه، خودروهای دارای پلاک زوج در روزهای زوج و خودروهای دارای پلاک فرد در روزهای فرد می توانند در محدوده تعیین شده تردد داشته باشند.

به گزارش کردپرس؛ مدیرکل دفترفنی، امورعمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری عنوان کرد: با توجه به درخواست رئیس پلیس راهور استان و هماهنگی به عمل آمده با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به لحاظ وضعیت بیماری کرونا در استان، این موضوع در جلسه امروز کمیته فنی شورای هماهنگی ترافیک استان مطرح و تصویب گردید.

وی ساعت اجرای این طرح را از ۱۵ تا ۲۰ اعلام کرد و گفت: طرح زوج و فرد خودروها در بافت مرکزی شهر از میدان آزادی تا سه راه شورا، بلوار افشار طوس از تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه و چهارراه جلیلی تا میدان لشگر اجرا خواهد شد.

کهریزی با بیان اینکه در روزهای تعطیل طرح زوج و فرد اعمال نمی شود، گفت: طرح زوج و فرد شامل خودروها و موتورسیکلت‌های شخصی می‌شود، و وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ها و اتوبوس های خط واحد از این طرح مستثنی هستند.

 به گفته مدیرکل دفترفنی، امورعمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری کرمانشاه طرح زوج و فرد خودروها از امروز تا پایان اسفند ماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

کهریزی با اشاره به اطلاع رسانی محدوده طرح ترافیک با نصب بنر، از ساکنان سایر شهرستانها خواست در صورت سفر به کرمانشاه و لزوم حضور در مناطقی که طرح در آن ها اجرا می شود، متناسب با رقم سمت راست پلاک خودروی خود به مرکز استان سفر کنند تا با محدودیت تردد مواجه نشوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وحدت و همدلی رمز پیروزی انقلاب