به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، امید قادری مدیرکل بیمه سلامت استان گفت : با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و به منظور اجرای دولت الکترونیک، سال ۱۴۰۰ پروژه نسخه نویسی الکترونیک را با جدیت پیگیری می‌کنیم و به تدریج چاپ دفترچه‌های کاغذی حذف می‌شود. او گفت : طبق زمان بندی […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، امید قادری مدیرکل بیمه سلامت استان گفت : با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و به منظور اجرای دولت الکترونیک، سال ۱۴۰۰ پروژه نسخه نویسی الکترونیک را با جدیت پیگیری می‌کنیم و به تدریج چاپ دفترچه‌های کاغذی حذف می‌شود.

او گفت : طبق زمان بندی انجام شده از ابتدای اردیبهشت دفترچه‌های کاغذی صندوق بیمه سلامت همگانی، از ابتدای خرداد دفترچه‌های صندوق بیمه روستاییان وعشایر و ازابتدای تیرماه نیز در تمام صندوق‌های بیمه‌ای (کارکنان دولت و سایر اقشار) دفترچه‌های کاغذی صادر نمی‌شود.

او افزود: از این پس دفترچه‌های درمانی به صورت تک برگی وشامل مشخصات بیمه شده در اختیار آنان قرار می‌گیرد وبیمه شدگان می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۱۶۶۶* از استحقاق درمان خود آگاهی یافته و در مراجعه به مراکز درمانی تنها با ارائه شماره ملی و مراجعه به داروخانه با کد رهگیری از خدمات پاراکلینیک بهره‌مند شوند.

مدیرکل بیمه سلامت استان افزود: هم اکنون صد درصد بیمارستان‌های استان، ۸۷ درصد درمانگاه‌های دولتی و ۸۷.۵ درصد درمانگاه‌های غیر دولتی دارای سیستم نسخه نویسی الکترونیک هستند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیش بینی بارش برف و باران در جاده های ٢٥ استان+ توصیهپلیس