سرویس کرمانشاه _ هوشنگ بازوند گفت: به دلیل تداوم بحران کرونا تحت هیچ شرایطی طرح پیاده‌راه مدرس امسال اجرا نمی‌شود و در سال ۱۴۰۰ هم این طرح با مشورت با نمایندگان اصناف و بازاریان و در صورت رضایت آن ها اجرایی می‌شود. به گزارش خبرنگار کردپرس؛ هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای گفتگوی دولت […]

طرح پیاده‌راه مدرس امسال اجرا نمی‌شود/ اجرای طرح منوط به رضایت اصناف و بازاریان خیابان مدرس است

سرویس کرمانشاه _ هوشنگ بازوند گفت: به دلیل تداوم بحران کرونا تحت هیچ شرایطی طرح پیاده‌راه مدرس امسال اجرا نمی‌شود و در سال ۱۴۰۰ هم این طرح با مشورت با نمایندگان اصناف و بازاریان و در صورت رضایت آن ها اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار کردپرس؛ هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت:  طرح‌های مبلمان شهری و ایجاد پیاده‌راه، یک طرح بسیار خوبی است که به شکل معمول در کلانشهرها اجرا می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه پیرامون کلیت اجرای طرح پیاده‌راه در خیابان مدرس همه اجماع دارند ولی زمان اجرای این مستلزم همفکری و رضایت اصناف و بازاریان است زیرا اگر این همکاری و مشارکت وجود نداشته باشد؛ این طرح امکان اجرایی شدن را نخواهد داشت.

وی با تجلیل از نقش‌آفرینی‌های مثبت اصناف و بازاریان در بحران‌های مختلف زلزله، سیل و کرونا اظهار داشت: بازاریان شریف در همه بحران‌ها در کنار مردم بوده‌اند و در بحران اخیر کرونا هم علی رغم همه مشکلات اقتصادی برای کنترل این بحران همکاری و همراهی بسیار قابل تقدیری داشته‌اند.

وی خاطر شد: به دلیل تداوم بحران کرونا تحت هیچ شرایطی طرح پیاده‌راه مدرس امسال اجرا نمی‌شود و در سال ۱۴۰۰ هم این طرح با مشورت با نمایندگان اصناف و بازاریان و در صورت رضایت آن ها اجرایی می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نهضت کمک مومنانه ویژه دهه فجر در کرمانشاه/ ۵۰۰ بسته معیشتیبین نیازمندان استان توزیع شد