سرویس کرمانشاه_ مدیر اداره ورزش جوانان شهرستان پاوه با اشاره به اینکه سرانه اماکن  ورزشی  پاوه از سطح استان بیشتر است؛ عنوان کرد: سرانه اماکن ورزشی اداره ورزش و جوانان در سطح استان ۰/۹۵است اما در شهرستان پاوه  سرانه امکان وررشی ۱/۹۵ است. به گزارش خبرنگار کُردپرس؛ سعدی توفیقی درحاشیه بازدید خبرنگاران  از  پروژه های اداره  […]

سرانه اماکن ورزشی پاوه بیشتر از میانگین استان است

سرویس کرمانشاه_ مدیر اداره ورزش جوانان شهرستان پاوه با اشاره به اینکه سرانه اماکن  ورزشی  پاوه از سطح استان بیشتر است؛ عنوان کرد: سرانه اماکن ورزشی اداره ورزش و جوانان در سطح استان ۰/۹۵است اما در شهرستان پاوه  سرانه امکان وررشی ۱/۹۵ است.

به گزارش خبرنگار کُردپرس؛ سعدی توفیقی درحاشیه بازدید خبرنگاران  از  پروژه های اداره  ورزش و جوانان استان  کرمانشاه با اعلام این خبر در ادامه عنوان کرد: زمین چمن منصوعی نوریاب شهر پاوه از سال ها پیش خریداری و چمن طبیعی بود است. متاسفانه چند سالی به زمین خاکی تبدیل شده و به عنوان  پیست دوچرخه سورای و دو میدانی استفاده می شد . 
توفیقی افزود: سال گذشته بودجه برای بازسازی این مکان تعیین شد و عملیات زیر سازی ،ساخت پارکینگ، سرویس بهداشتی ،رختکن و فنس کشی  با بودجه ای بالغ بر چهار مییارد انجام شد.
وی در خصوص فعالیت های ورزشی شهرستان پاوه توضیح داد: هم اکنون  دو هزار و هشتصد نفر  ورزشکار در شهرستان شلوغ فعالیت هستن ‌که از این تعداد  به تفکیک  دو هزار اقا و هشتصد نفر خانم هستند. و در رشته های کنگ فو، والیبال و کشتی پیشرو و موفق هستند.
توفیقی  ادامه داد: در  این رشته قهرمان در سطح کشور و اعزام به تیم ملی داشته ایم همچنین   در رشته ها والیبال بانوان در سه رده سنی  قهرمان استانی تیم های شهرستان پاوه است. 
وی در پایان گفت: متاسفانه به توجه به اینکه شهر پاوه  جز ۴۰ شهرستان پر خطر سطح کشور در وضعیت کرونا بود عملا فعالیت باشگاه و مکان ورزشی  دچار اختلال شده و استقبال ورزشکاران  کم شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مسابقات دوی صحرا نوردی