سرویس کرمانشاه _ بر اساس ارزیابی عملکرد سالیانه شورای عالی آموزش و پرورش کشور، شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه توانست رتبه برتر کشور در حوزه تحقق درآمدهای حاصل از اجرای قانون شوراها در سال ۹۸ را کسب کند. به گزارش کردپرس؛  در نشست شورای عالی آموزش و پرورش کشور که به ریاست دکتر جهانگیری […]

شورای آموزش و پرورش کرمانشاه رتبه برتر کشور در زمینه تحقق درآمدها را کسب کرد

سرویس کرمانشاه _ بر اساس ارزیابی عملکرد سالیانه شورای عالی آموزش و پرورش کشور، شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه توانست رتبه برتر کشور در حوزه تحقق درآمدهای حاصل از اجرای قانون شوراها در سال ۹۸ را کسب کند.

به گزارش کردپرس؛  در نشست شورای عالی آموزش و پرورش کشور که به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و به صورت همزمان و از طریق ارتباط تصویری با شوراهای آموزش و پرورش استان‌ها برگزار شد؛ وزیر کشور و وزیر آموزش و پرورش طی تقدیرنامه‌ای از استاندار کرمانشاه به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش استان به خاطر این موفقیت تقدیر کردند. 

همچنین در این نشست دکتر جهانگیری به طور ویژه از تلاش‌های استاندار کرمانشاه قدردانی و از مهندس بازوند به عنوان استانداری پرتلاش و خوب در کشور یاد کرد.

 بازوند در این نشست اظهار داشت:  روز خیلی خوبی برای آموزش و پرورش کشور و استان کرمانشاه بود و از خدمات و زحمات شوراهای آموزش و پرورش استان های موفق تجلیل شد.

وی افزود: کسب رتبه برتر کشوری در زمینه تحقق درآمدها حاصل زحمات اعضای این شورا است و به عنوان مدیر ارشد استان از همه تلاش های این عزیزان تشکر می کنم.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: دکتر یزدان پناه تلاش بسیاری در راستای به ثمر نشستن برنامه‌های این حوزه انجام داده است که جای تقدیر دارد و در این نشست به نمایندگی از یک استان نمونه در حوزه آموزش و پرورش سخنرانی کرد.

بازوند ادامه داد: خوشبختانه موفقیت‌های کسب شده در حوزه آموزش و پرورش استان بسیار چشمگیر بوده و در این نشست استان کرمانشاه تنها استانی بود که معاون اول رئیس جمهور در سخنانش از عملکرد آن تقدیر کرد.
 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کاپیتان پرسپولیس: تمام بازیکنان از جان مایه گذاشتند تا سه امتیاز را بگیریم اما نشد