سرویس کرمانشاه _ بر اساس ارزیابی عملکرد سالیانه شورای عالی آموزش و پرورش کشور، شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه توانست رتبه برتر کشور در حوزه تحقق درآمدهای حاصل از اجرای قانون شوراها در سال ۹۸ را کسب کند. به گزارش کردپرس؛  در نشست شورای عالی آموزش و پرورش کشور که به ریاست دکتر جهانگیری […]

شورای آموزش و پرورش کرمانشاه رتبه برتر کشور در زمینه تحقق درآمدها را کسب کرد

سرویس کرمانشاه _ بر اساس ارزیابی عملکرد سالیانه شورای عالی آموزش و پرورش کشور، شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه توانست رتبه برتر کشور در حوزه تحقق درآمدهای حاصل از اجرای قانون شوراها در سال ۹۸ را کسب کند.

به گزارش کردپرس؛  در نشست شورای عالی آموزش و پرورش کشور که به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و به صورت همزمان و از طریق ارتباط تصویری با شوراهای آموزش و پرورش استان‌ها برگزار شد؛ وزیر کشور و وزیر آموزش و پرورش طی تقدیرنامه‌ای از استاندار کرمانشاه به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش استان به خاطر این موفقیت تقدیر کردند. 

همچنین در این نشست دکتر جهانگیری به طور ویژه از تلاش‌های استاندار کرمانشاه قدردانی و از مهندس بازوند به عنوان استانداری پرتلاش و خوب در کشور یاد کرد.

 بازوند در این نشست اظهار داشت:  روز خیلی خوبی برای آموزش و پرورش کشور و استان کرمانشاه بود و از خدمات و زحمات شوراهای آموزش و پرورش استان های موفق تجلیل شد.

وی افزود: کسب رتبه برتر کشوری در زمینه تحقق درآمدها حاصل زحمات اعضای این شورا است و به عنوان مدیر ارشد استان از همه تلاش های این عزیزان تشکر می کنم.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: دکتر یزدان پناه تلاش بسیاری در راستای به ثمر نشستن برنامه‌های این حوزه انجام داده است که جای تقدیر دارد و در این نشست به نمایندگی از یک استان نمونه در حوزه آموزش و پرورش سخنرانی کرد.

بازوند ادامه داد: خوشبختانه موفقیت‌های کسب شده در حوزه آموزش و پرورش استان بسیار چشمگیر بوده و در این نشست استان کرمانشاه تنها استانی بود که معاون اول رئیس جمهور در سخنانش از عملکرد آن تقدیر کرد.
 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پرداخت بیمه بیکاری کرونا به ۶۷۰هزار نفر + جزئیات