در شرایطی که محسن بیاتی نیا امروز در یک جلسه تمرینی با حضور دستیارانش تیم را برای انجام بازی مقابل ماشین سازی تمرین داد، مدیر عامل باشگاه سایپا اعلام کرد که بیاتی نیا در تیم فوتبال این باشگاه نقش مربی موقت را برعهده دارد و سرمربی سایپا تا هفته آینده انتخاب خواهد شد. به گفته […]

در شرایطی که محسن بیاتی نیا امروز در یک جلسه تمرینی با حضور دستیارانش تیم را برای انجام بازی مقابل ماشین سازی تمرین داد، مدیر عامل باشگاه سایپا اعلام کرد که بیاتی نیا در تیم فوتبال این باشگاه نقش مربی موقت را برعهده دارد و سرمربی سایپا تا هفته آینده انتخاب خواهد شد.

به گفته وی پس از انتخاب سرمربی جدید سایپا، محسن بیاتی نیا به عنوان دستیار کنار این سرمربی به فعالیت خواهد پرداخت و در جمع نارنجی پوشان ماندگار خواهد شد.

سراجی گفت: همانطور که در سایت باشگاه هم اطلاع رسانی شده، به بیاتی‌نیا که در حال حاضر مدیر آکادمی فوتبال باشگاه سایپا است ماموریت داده شد با حفظ سمت مسئولیت‌ها و وظایف سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان سایپا را بر عهده بگیرد، وی هم این مسئولیت را پذیرفته و قبول زحمت کرده، تا انتخاب سرمربی تیم، تمرینات را زیر نظر داشته باشد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شورای ائتلاف دست به کار شد/ تشکیل مجامع عمومی برای مشارکتحداکثری در انتخابات ریاست جمهوری