سرویس کرمانشاه – فرمانده انتظامی استان از اشراف اطلاعاتی بالای پلیس خبر داد و با هشدار به اراذل و اوباش، اشرار و مجرمان گفت: آنها در تیررس نگاه تیزبین پلیس قرار دارند و اگر دست از پا خطا کنند سخت ترین برخوردها در انتظارشان خواهد بود. به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری […]

برخورد سخت در انتظار اراذل و اوباش/نقطه امنی درکرمانشاه برای مجرمان وجود ندارد

سرویس کرمانشاه – فرمانده انتظامی استان از اشراف اطلاعاتی بالای پلیس خبر داد و با هشدار به اراذل و اوباش، اشرار و مجرمان گفت: آنها در تیررس نگاه تیزبین پلیس قرار دارند و اگر دست از پا خطا کنند سخت ترین برخوردها در انتظارشان خواهد بود.

به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” در جلسه جمع بندی نظارت تخصصی انتظامی سنقروکلیایی اظهار داشت: دوره مماشات و کنار آمدن با اشرار و اراذل به پایان رسیده و پلیس تمام رفتار و حرکات آنها را رصد می کند.
وی ادامه داد: امروز اشراف اطلاعاتی پلیس کرمانشاه به اندازه ایست که اگر افراد شرور جرمی مرتکب شده و از استان نیز خارج شوند بازهم تحت رصد و کنترل قرار دارند و در نهایت نیز دستگیر خواهند شد.
سردار جاویدان با بیان اینکه دوران قدرتنمایی اشرار به سر آمده و مردم هم دیگر این حرکات را برنمی تابند، گفت: رفتار اراذل در تیررس نگاه پلیس قرار دارد و بهتر است بدانند اگر دست از پا خطا کرده و بخواهند امنیت جامعه و مردم را با اخلال روبرو کنند برخورد سخت و پشیمان کننده ای در انتظارشان خواهد بود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین به تعامل بسیار خوب پلیس و دستگاه قضائی اشاره و با معرفی آنها به عنوان بال های امنیت آفرین جامعه، گفت: مجرمان و اشراری که توسط پلیس دستگیر می شوند، احکام لازم متناسب با جرم نیز از سوی مراجع قضائی برای آنها صادر می شود.
وی با تاکید بر اینکه هیچ نقطه امنی برای اشرار و مجرمان در استان وجود ندارد، تصریح کرد: خود آنها هم به این نتیجه رسیده اند که کرمانشاه جای شرارت و بی نظمی نیست و دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود خواهند رسید.
سردار جاویدان در پایان سنقروکلیایی را یکی از مناطق امن استان معرفی و از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی این شهرستان قدردانی کرد.
 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دمنوشی مناسب برای ماه رمضان