به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با حضور آیت‌الله مصطفی علما امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه و جمعی از مسئولان استانی و آحاد مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مقابل مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد. راهروان حضرت فاطمه(س) پشتیبان ولایت هستند […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با حضور آیت‌الله مصطفی علما امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه و جمعی از مسئولان استانی و آحاد مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مقابل مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد.

راهروان حضرت فاطمه(س) پشتیبان ولایت هستند

حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در این مراسم، اظهار داشت: یکی از درس‌های مکتب حضرت زهرا‌(س) ولایتمدار است، بنابراین اطاعت و تبعیت از ولایت باید در باور و اعتقاد راهروان حضرت فاطمه(س) باشد و هموراه از ولایت پشتیبانی کنند.

وی حضرت فاطمه الزهرا(س) را الگوی برتر دین اسلام و بهترین الگو برای زنان مسلمان دانست و گفت: حضرت زهرا (س) دختری مهربان برای پیامبر (ص)، همسری دلسوز برای حضرت علی(ع) و مادری فداکار برای فرزندان بودند، ایشان نسبت به همنوعان خود احساس مسئولیت می‌کردند و نسبت به اطرافیان بی‌تفاوت نبودند.

وی سردار شهید قاسم سلیمانی را پیرو مکتب حضرت زهرا (س) معرفی کرد و گفت: ولایت‌مداری یکی از ویژگی‌های شاخص سردار دل‌ها بود و ادامه این مکتب وظیفه همگان است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روز قدس نمادِ حیاتِ مقاومت / سید علاءالدین حیدری