به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه اعضای ۲ باند قصد انتقال مقدار زیادی مواد از استان‌های جنوبی کشور به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه اعضای ۲ باند قصد انتقال مقدار زیادی مواد از استان‌های جنوبی کشور به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی خودروهای قاچاقچیان و مسیر حرکتی آن‌ها شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی هر چهار دستگاه خودرو را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به کشف ۱۰۶ کیلوگرم تریاک در کامیون که قاچاقچیان آن را به شکل ماهرانه‌ای در پوشش بار صیفی‌جات مخفی کرده بودند، افزود: در بازرسی از سه دستگاه خودروی سواری نیز ۱۰۰ کیلوگرم از این نوع مواد کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری پنج نفر در این رابطه از معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم و انتقال خودروهای توقیفی به پارکینگ خبر داد.

جاویدان در پایان آمار کشفیات مواد مخدر امسال استان کرمانشاه را ۲ تن و ۷۳۳ کیلوگرم عنوان کرد و گفت: این رقم در مقایسه با سال گذشته که ۲ تن و ۲۴۶ کیلوگرم بوده است ۲۲ درصد رشد نشان می‌دهد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آرایشگاه‌هایی که سلامت مشتریان را نشانه می‌گیرند