به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه، زلزله ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند و به منازل مسکونی، زیرساخت‌های گردشگری، کشاورزی، دولتی و غیره خسارت زد. این زلزله تلفات جانی نداشت ولی مصدومان بسیاری داشت که در ساعات اولیه وقوع زلزله دستگاه‌های اجرایی، سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه، زلزله ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند و به منازل مسکونی، زیرساخت‌های گردشگری، کشاورزی، دولتی و غیره خسارت زد.

این زلزله تلفات جانی نداشت ولی مصدومان بسیاری داشت که در ساعات اولیه وقوع زلزله دستگاه‌های اجرایی، سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، و گروه‌ها جهادی جهت کمک به مردم زلزله زده شهر سی سخت وارد عمل شدند.

پس از گذشت نزدیک به ۲ ماه روز از زلزله ۵.۶ ریشتری شهرستان دنا به مرکزیت سی سخت کار ساخت منازل آسیب دیده آغاز شده است و به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد، آوار برداری مناطق زلزله‌زده سی سخت پایان یافته است.

گروه جهادی شهید سامیه از شهرستان پاوه در یک حرکت انسان دوستانه پیشقدم شده و با حضور خود به تعدیل آلام زلزله‌زدگان شتافتند که این گروه جهادی در شهرستان دنا در کنار سایر گروه‌های جهادی مردم را در یاری می‌کند.

هدف از شکل‌گیری گروه‌های جهادی، استفاده از ظرفیت‌های خودجوش مردمی برای گره‌گشایی و حل مشکلات نیازمندان و محرومان در شرایط سخت است و امروز شهر سی سخت عرصه حضور مردم برای کمک به مردم است.

همانطور که در زلزله کرمانشاه بسیاری از گروه‌های جهادی از سراسر ایران به یاری مردم شتافتند، امروز هم گروه‌های جهادی از استان کرمانشاه برای کمک به مردم زلزله‌زدگان شهرستان دنا و شهر سی سخت عازم آن مناطق شده‌اند.

زلزله , گروه‌های جهادی , شورای اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد , زلزله , گروه‌های جهادی , شورای اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد , زلزله , گروه‌های جهادی , شورای اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد , زلزله , گروه‌های جهادی , شورای اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد , زلزله , گروه‌های جهادی , شورای اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد ,

انتهای پیام/۸۳/س

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پزشکی که عاشقانه برای احیای پیرمرد مبتلا به کرونا از جانشگذشت/ شهید اسمی عاشق شهادت بود