آتش‌پاد غلامرضا رضایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: صبح امروز برخورد نیسان وانت حامل سیلندرهای گاز با ۲ دستگاه خودروی سواری در کمربندی غربی کرمانشاه به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه اعلام شد. وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع ۲ تیم عملیاتی با ۲ دستگاه خودرو اطفایی از ایستگاه شماره […]

آتش‌پاد غلامرضا رضایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: صبح امروز برخورد نیسان وانت حامل سیلندرهای گاز با ۲ دستگاه خودروی سواری در کمربندی غربی کرمانشاه به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه اعلام شد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع ۲ تیم عملیاتی با ۲ دستگاه خودرو اطفایی از ایستگاه شماره هفت به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه با اشاره به حضور سریع آتش‌نشانان در محل حادثه، تصریح کرد: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که خودرو نیسان وانت پس از برخورد با خودروهای سواری پراید و دنا دچار واژگونی و آتش سوزی شده است.

وی ادامه داد: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل از حیث وجود سیلندرهای گاز در سطح خیابان، آتش سوزی را مهار و امنیت مسیر تردد را از وجود حوادث بعدی تأمین کردند.

رضایی با اعلام اینکه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است، گفت: علت حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در دست بررسی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نگاهی به جدول لیگ برتر بعد از برد پرگل پرسپولیس