با اقتدار پلیس فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری اراذل و اوباشی که با نزاع و درگیری در میدان ۱۷شهریور این شهر باعث رعب و وحشت اهالی محل و دیگر شهروندان شده بودند، خبر داد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “علیرضا دلیری” فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت:حوالی ساعت ۲۳شب گذشته و به دنبال […]

با اقتدار پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری اراذل و اوباشی که با نزاع و درگیری در میدان ۱۷شهریور این شهر باعث رعب و وحشت اهالی محل و دیگر شهروندان شده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “علیرضا دلیری” فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت:حوالی عوامل درگیری میدان ۱۷ شهریور کرمانشاه زمینگیر شدندساعت ۲۳شب گذشته و به دنبال تماس تلفنی چند تن از شهروندان با پلیس۱۱۰ مبنی بر وقوع یک درگیری شدید میان تعدادی از اراذل و اوباش در میدان ۱۷شهریور کرمانشاه و اینکه حرکات و رفتار آنها باعث وحشت اهالی محل و رهگذران شده است، تیمی از ماموران به سرعت وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل درگیری مشخص شد تعدادی از اراذل و اوباش در یک کافه بوسیله قمه با هم درگیر و این درگیری به بیرون از آن واحد صنفی نیز کشیده شده است.

سرهنگ دلیری تصریح کرد:ماموران پلیس با دیدن این صحنه به سرعت وارد عمل شده و با اقتدار و در کمترین زمان ممکن به این درگیری که هر لحظه دامنه آن در حال گسترش بود پایان دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: در همین راستا پنج نفر از عوامل اصلی درگیری نیز با اقتدار پلیس دستگیر و بلافاصله پس از انتقال به کلانتری و تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و از انجا هم به زندان منتقل شدند.

وی همچنین با اشاره به کشف و جمع آوری تعدادی سلاح سرد از اراذل و اوباش، برخورد پلیس با هر گونه ناامنی را سخت و قاطعانه عنوان و تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی به چنین افرادی اجازه عرض اندام نمی‌دهیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
21 مجروح در واژگونی خودرو حامل اتباع خارجی در سیستان و بلوچستان

سرهنگ دلیری یادآور شد: امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و با هرکسی که بخواهد از آن عبور کند قاطعانه برخورد و افراد هنجارشکن و اشرار چاره‌ای جز تسلیم در برابر قانون نخواهند داشت.