با اقتدار پلیس فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری اراذل و اوباشی که با نزاع و درگیری در میدان ۱۷شهریور این شهر باعث رعب و وحشت اهالی محل و دیگر شهروندان شده بودند، خبر داد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “علیرضا دلیری” فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت:حوالی ساعت ۲۳شب گذشته و به دنبال […]

با اقتدار پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری اراذل و اوباشی که با نزاع و درگیری در میدان ۱۷شهریور این شهر باعث رعب و وحشت اهالی محل و دیگر شهروندان شده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “علیرضا دلیری” فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت:حوالی عوامل درگیری میدان ۱۷ شهریور کرمانشاه زمینگیر شدندساعت ۲۳شب گذشته و به دنبال تماس تلفنی چند تن از شهروندان با پلیس۱۱۰ مبنی بر وقوع یک درگیری شدید میان تعدادی از اراذل و اوباش در میدان ۱۷شهریور کرمانشاه و اینکه حرکات و رفتار آنها باعث وحشت اهالی محل و رهگذران شده است، تیمی از ماموران به سرعت وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل درگیری مشخص شد تعدادی از اراذل و اوباش در یک کافه بوسیله قمه با هم درگیر و این درگیری به بیرون از آن واحد صنفی نیز کشیده شده است.

سرهنگ دلیری تصریح کرد:ماموران پلیس با دیدن این صحنه به سرعت وارد عمل شده و با اقتدار و در کمترین زمان ممکن به این درگیری که هر لحظه دامنه آن در حال گسترش بود پایان دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: در همین راستا پنج نفر از عوامل اصلی درگیری نیز با اقتدار پلیس دستگیر و بلافاصله پس از انتقال به کلانتری و تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و از انجا هم به زندان منتقل شدند.

وی همچنین با اشاره به کشف و جمع آوری تعدادی سلاح سرد از اراذل و اوباش، برخورد پلیس با هر گونه ناامنی را سخت و قاطعانه عنوان و تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی به چنین افرادی اجازه عرض اندام نمی‌دهیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نماز عید سعید فطر در ۱۶ بقعه شاخص کرمانشاه برگزارمی‌شود

سرهنگ دلیری یادآور شد: امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و با هرکسی که بخواهد از آن عبور کند قاطعانه برخورد و افراد هنجارشکن و اشرار چاره‌ای جز تسلیم در برابر قانون نخواهند داشت.