در محور حمیل در یک سانحه رانندگی در محور حمیل – ایلام سه نفر جان خود را از دست دادند و چهار نفر زخمی شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمد حیدری” رییس پلیس راه استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: این حادثه ساعت ابتدایی بامداد امروز (یکشنبه – ۲۸ دی) […]

در محور حمیل

در یک سانحه رانندگی در محور حمیل – ایلام سه نفر جان خود را از دست دادند و چهار نفر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمد حیدری” رییس پلیس راه استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: ۳ کشته و ۴ زخمی حاصل یک تصادفاین حادثه ساعت ابتدایی بامداد امروز (یکشنبه – ۲۸ دی) و در کیلومتر یک محور حمیل به ایلام میان ۲ دستگاه خودروی سمند و وانت نیسان رخ داد.

وی افزود: در این حادثه یک پسر و دختر نوجوان و خانم جوان که همگی سرنشین خودروی سمند بودند به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: همچنین ۲ سرنشین دیگر خودروی سمند و ۲ سرنشین وانت نیسان نیز زخمی و توسط نیرو‌های امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه علت وقوع این حادثه مرگبار را انحراف به چپ خودروی سمند اعلام کرد.

وی در پایان سرعت و سبقت‌های غیرمجاز را عامل بیشتر سوانح رانندگی منجر به فوت اعلام کرد و از رانندگان خواست با رعایت قوانین و مقررات رانندگی از بروز چنین حوادث مرگباری جلوگیری کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرونا جشن نیکوکاری را کنسل نکرد