با مشارکت یک موسسه خیریه و برنامه تلویزیونی سمت خدا بسته‌های گوشت قربانی بین خانور‌های کم‌برخوردار کرمانشاهی تهیه و توزیع می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حجت‌الاسلام افشین کلات‌پور، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، از توزیع بسته‌های گوشت قربانی بین نیازمندان و خانوار‌های کم‌برخوردار کرمانشاهی خبر داد و گفت: به […]

با مشارکت یک موسسه خیریه و برنامه تلویزیونی سمت خدا بسته‌های گوشت قربانی بین خانور‌های کم‌برخوردار کرمانشاهی تهیه و توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حجت‌الاسلام افشین کلات‌پور، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گوشت قربانی بین نیازمندان کرمانشاهی توزیع می‌شوداستان، از توزیع بسته‌های گوشت قربانی بین نیازمندان و خانوار‌های کم‌برخوردار کرمانشاهی خبر داد و گفت: به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و مساعدت مؤسسه حضرت خدیجه (س) و خیرین برنامه سمت خدا بسته‌های گوشت قربانی برای سومین بار در سال‌جاری به منظور توزیع بین خانواده‌های نیازمند کرمانشاهی ارسال می‌شود.

او افزود: این طرح در ابتدای هر ماه قمری صورت می‌گیرد و بسته‌های گوشت قربانی با مشارکت خیرین در بین نیازمندان در سطح کشور توزیع می‌شود که بخشی از آن قرار است در کرمانشاه نیز توزیع شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه اجرای این طرح را در راستای لبیک به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه است تصریح کرد: رزمایش کمک‌های مؤمنانه کانون‌های مساجد استان در ذیل رواق همدلی طرح ملی ایران قوی اجرا می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نگاهی به آمار دیدار تیم‌های تراکتور - پاختاکور