به گزارش خبرنگار   گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،محمودیان فرد مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین در حاشیه بازدید از گلخانه‌های شهرستان قصرشیرین گفت:قصرشیرین با ۱۶ واحد تولید محصول خیار خارج از فصل نقش بسزایی در تولید میوه خارج از فصل در سطح استان دارد. او گفت: باتوجه به اتمام محصول خیار سریعا با توجه […]

 به گزارش خبرنگار   گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،محمودیان فرد مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین در حاشیه بازدید از گلخانه‌های شهرستان قصرشیرین گفت:قصرشیرین با ۱۶ واحد تولید محصول خیار خارج از فصل نقش بسزایی در تولید میوه خارج از فصل در سطح استان دارد.

او گفت: باتوجه به اتمام محصول خیار سریعا با توجه به شرایط آب و هوایی فلفل که نشاء آن توسط خود گلخانه داران کشت شده جایگزین می‌ شود و در غرب کشور یک الگو است.

او افزود:  انتظار می‌رود همشهریان و جوانان  در تولیدات خارج از فصل و اشتغال با درآمد عالی را در برنامه‌های خود قرار دهند از حدود ۸۰۰ هزار تن صادرات محصولات کشاورزی به کشور عراق  حداقل می‌توانید بیش از ۴۰۰ هزار تن آن را در شهر قصرشیرین تولید و اشتغال جوانان و خانواده‌های نیازمند شهر را ایجاد کنید.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تاخیر یک ساعت و ۴۵ دقیقه‌ای پرواز تهران - کرمانشاه