پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قطعا ترابی بازیکنی است که می‌تواند به تیم کمک کند و امیدوارم شاهد بازگشت او به پرسپولیس باشیم. بهنام ابوالقاسم پور در مورد بازی فردای پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بعد از نمایش خوبی که پرسپولیس مقابل استقلال داشت فکر می‌کنم شرایط تیم الان خوب است. اگر بچه‌ها به خودشان […]

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قطعا ترابی بازیکنی است که می‌تواند به تیم کمک کند و امیدوارم شاهد بازگشت او به پرسپولیس باشیم.

بهنام ابوالقاسم پور در مورد بازی فردای پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بعد از نمایش خوبی که پرسپولیس مقابل استقلال داشت فکر می‌کنم شرایط تیم الان خوب است. اگر بچه‌ها به خودشان بیایند فولاد را می شود شکست داد.

وی ادامه داد: به نظر من پرسپولیس توانایی بردن فولاد را دارد. البته پیروزی در این بازی بسیار مهم است.  امیدوارم پرسپولیس همان نمایش مقابل استقلال را در بازی با فولاد تکرار کند و ۳ امتیاز مهم این بازی را بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: به نظرم پرسپولیس کاملا توانایی این را دارد که به صدر جدول برسد و دوباره در کورس قهرمانی قرار بگیرد. فقط در چنین شرایطی باید به کادرفنی و بازیکنان روحیه داد تا آنها هم بداند که پشتشان خالی نیست.

ابوالقاسم پور درباره وضعیت خط حمله پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس در خط حمله ظرفیت‌های فراوانی دارد و باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود. اگر بازیکنان خط حمله پرسپولیس از نظر روحی در شرایط خوبی باشند مثل بازی با استقلال می توانند خطرناک باشند. من تمام بازیکنان پرسپولیس اعتماد دارم و می دانم که به خوبی می توانند کمک حال تیم باشند.

وی درباره احتمال بازگشت ترابی به پرسپولیس گفت: در این مورد باید کادر فنی نظر نهایی را دهد اما قطعا ترابی بازیکنی است که می‌تواند به تیم کمک کند. امیدوارم هرچه خیر و صلاح برای پرسپولیس است رخ بدهد. بازگشت ترابی و آل کثیر قدرت خط حمله پرسپولیس را چندین برابر می کند و این بسیار خوب است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
با ساختن تیمی منسجم و جوان آماده صعود به لیگ دو میشویم/انتظار داریم مسئولان از نظر مادی و معنوی به مدیرعامل جوان تیم کمک کنند