ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن ۱۴ نفر در شبانه روز گذشته(چهارم اردیبهشت) بر اثر ابتلا به کرونا در استان خبر داد و افزود: این آمار طی چند ماه اخیر در نوع خود یک رکورد محسوب می شود. مهدی محمدی در گفت  و گو با ایسنا […]

ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن ۱۴ نفر در شبانه روز گذشته(چهارم اردیبهشت) بر اثر ابتلا به کرونا در استان خبر داد و افزود: این آمار طی چند ماه اخیر در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

مهدی محمدی در گفت  و گو با ایسنا با اشاره به افزایش هفت برابری فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه در شبانه روز گذشته ۱۴ نفر در استان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند که این تعداد نسبت به روز مقابل آن با دو فوتی، هفت برابر شده است.

وی خاطرنشان کرد: این تعداد فوتی در چند ماه اخیر بی سابقه بوده و در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: با این تعداد شمار قربانیان کرونا در استان تاکنون به ۱۶۴۳ نفر رسیده است.

محمدی در ادامه از بستری شدن ۲۱۱ بیمار جدید در شبانه روز گذشته خبر داد و افزود: با این تعداد در حال حاضر ۸۱۵ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع بستری های حال حاضر، ۱۴۲ نفر در بخش های ویژه هستند که حال ۲۸ نفر آنها وخیم است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا تاکنون ۳۲ هزار و ۹۵۷ نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۸۳ کیلو و ۱۲۰ گرم تریاک در شهر کرمانشاه